Yeni Ürünler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
5-Port Endüstriyel Yönetilebilir Ethernet Switch w/5*10/100Tx
Teknik Özellikler: • Destekleri 5*10/100Tx Fast Ethernet Bağlantı Noktası • A..
$1.18
KDVsiz: $1.00
Endsütriyel Tip Swicth 8-Port Endüstriyel SNMP Yönetilebilir Ethernet Switch, EOT -40 ° C ~ 80 ° C
Teknik Özellikler: • Genişletilmiş Çalışma Sıcaklığı -40? ~ 80? C (-40? ..
$1.18
KDVsiz: $1.00
18-Port Endüstriyel Ethernet Anahtarı Yönetilen / 16 * 10 / 100TX + 2 * GigE Combo Portlar w; EOT: -40 ~ 80C
Teknik Özellikler: • Genişletilmiş Çalışma Sıcaklığı -40 ° ~ 80 °..
$0.00
KDVsiz: $0.00
10-Port Endüstriyel, Yönetimli Ethernet Anahtarı / 8 * 10 / 100TX + 2 * GigE Combo Portlar w; EOT: -40 ~ 75C
Teknik Özellikleri: • Genişletilmiş Çalışma Sıcaklığı: -40° ̴80°..
$1.18
KDVsiz: $1.00
Seri RTU / ASCII Gateway Modbus TCP
Teknik Özellikler: • DIN-Ray veya Panel Mount • 10/100 Mbps Ethernet desteği &b..
$1.18
KDVsiz: $1.00
Endüstriyel 4-port RS232/422/485 to 2-port 10/100TX Aygıt Sunucusu (-35°C ~ 75°C)
Teknik Özellikler: Power Dual DC Inputs 12 ~ 48VDC in 6-pin Terminal Blo..
$1.18
KDVsiz: $1.00
1-Port Endüstriyel RS-232/422/485 To Ethernet Aygıt Sunucusu (EOT -20°C ~ 70° C)
Teknik Özellikler: Approvals FCC, CE CPU 16-bit Embedded CPU..
$1.18
KDVsiz: $1.00
 10 100FX Endüstriyel PoE Media Converter, Multi-Mode 2KM SC için / 100TX
Teknik Özellikler: • Gömülü 1 Port PoE Enjektör Fonksiyon • R..
$1.18
KDVsiz: $1.00
 10 100FX Endüstriyel Medya Converter / 100TX, Multi-Mode 2KM, SC Connector
Teknik Özellikler: • Fiber Media Converter UTP • RJ-45 Port Desteği Auto MDI / M..
$1.18
KDVsiz: $1.00
 5-Port Endüstriyel PoE+ Yönetilmeyen Ethernet Switch, w/4*10/100Tx (30W/Port) + 1*10/100Tx, 12~36VDC, EOT: -40~75C
Teknik Özellikleri: • Ağ fırtınası koruma • 4-Port IEEE 802.3at uyumlu PoE+ F..
$1.18
KDVsiz: $1.00
 Endüstriyel IEEE 802.3at Gigabit PoE / PoE Enjektör, EOT (-40 ° C ~ 75 ° C)
Teknik Özellikler: • 10/100/1000 PoE Enjektör • IEEE 802.3af/at uyumlu &bul..
$0.00
KDVsiz: $0.00
8-Port Endüstriyel PoE+ Yönetilemez Ethernet Switch, w/8*10/100/1000Tx (30W/Port), 12~36VDC
Teknik Özellikler: Certifications FCC, CE, UL508, ISA 12.12.01 D..
$1.18
KDVsiz: $1.00
 18-Port Endüstriyel Yönetilmeyen Ethernet Switch, w/16*10/100/1000Tx + 2*GigE Combo Port
Teknik Özellikler: • 16-Port 10/100TX + 2-Port 10/100/1000T/mini-GBIC Combo • 7.2..
$1.18
KDVsiz: $1.00
8-Port Endüstriyel Yönetilemeyen Ethernet Switch, w/6*10/100Tx + 2*Gigabit Combo Ports (2*10/100/100 RJ45, 2*100/1000 SFP)
Teknik Özellikler: Certifications FCC, CE, UL 61010-1, UL 61010-2-201, ISA 1..
$1.18
KDVsiz: $1.00
 10-Port Endüstriyel Yönetilmeyen Ethernet Switch, w/8*10/100/1000Tx + 2*100/1000 SFP Slot
Teknik Özellikler: • Destekleri 8-Port 10/100/1000Tx + 2-Port 100/1000 SFP • Otom..
$1.18
KDVsiz: $1.00