10 100FX Endüstriyel Medya Converter / 100TX, Multi-Mode 2KM, SC Connector

 10 100FX Endüstriyel Medya Converter / 100TX, Multi-Mode 2KM, SC Connector
Fiyatı:$1.18Kdv Dahil İndirimli: $1.06Kdv Dahil KDV Hariç: $0.90

%10       $0.10

Üretici: Antaira Technologies
Ürün Kodu: IMC-100A-M
Stok Durumu: 10
5
Açıklama Yorumlar (0) Taksit Seçenekleri

Teknik Özellikler:

• Fiber Media Converter UTP
• RJ-45 Port Desteği Auto MDI / MDI-X fonksiyonu
• Otomatik Düzenleme Hız, Full / Half Dubleks
• Mağaza-ve-İleri Anahtarlama Mimarisi
• Dahili bağlantı Kaybı Yönlendirme (LLF) & Link-Arıza-Pass-Through ile (LFP)
• Geniş menzilli Yedek Güç Tasarımı
• Güç Polarite Ters Koruma
• Aşırı Yük Akım Koruma
• UL Sınıf I, Bölüm 2 Sertifikalı
• DIN-Ray veya Duvara Monte
• IP30 Koruma
• 5 Yıl Garanti

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:



Taksit

3

6

8

9

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit

3

6

8

9

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17

Taksit

3

6

8

9

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

$0.36

$1.09

$0.19

$1.12

$0.14

$1.14

$0.13

$1.17


Etiketler: PROTOKOL, ÇEVİRİCİLER, PROTOKOL ÇEVİRİCİLER, 100FX, Endüstriyel, Medya, Converter, 100TX, , Multi-Mode, 2KM, , Connector, 10 100FX Endüstriyel Medya Converter / 100TX, Multi-Mode 2KM, SC Connector in